‘Diva’ shndërrohet në ‘tigër’, Adelina Ismaili i lë gojë hapur të gjithë me këtë veshje! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

‘Diva’ shndërrohet në ‘tigër’, Adelina Ismaili i lë gojë hapur të gjithë me këtë veshje!

10:57 | 23 Maj 2022

Adelina Ismaili, është ikonë e ekranit shqiptarë.

Ani pse shumica e audiencës e njeh atë si këngëtare, tani bukuroshja nga Prishtina, po e praktikon një profesion tjetër, shkruan ORAinfo.

Ekranit nuk i ka ikur, po që së fundmi atë jemi duke e parë si modetore në emisionin e saj, “ “8à8”, program ky që trajton tema të ndryshme me mysafirë të ndryshe.

Pasi që është pjesë e televizionit, është një ekip i tërë që kujdeset për paraqitjet e saj, pasi në çdo emision ajo duket me një stil ndryshe.

Ajo se fundmi ka publikuar një video ku shfaqet duke ecur rrugëve të Prishtinës e veshur si ‘tigër’.

E rregulluar me shije dhe me veshje me stil, Adelina po duket ‘divë’ e vërtetë në këtë pamje. /ORAinfo/

Komento: