Djalë apo vajzë, zbulohet gjinia e foshnjës së Dardanit dhe gruas së tij – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Djalë apo vajzë, zbulohet gjinia e foshnjës së Dardanit dhe gruas së tij

18:47 | 14 Shtator 2021

Dardi i “It’s my love” së shpejti do të bëhet baba, zbulon gjininë e foshnjës.

Dardi i ‘It’s my love’, po bëhet baba për herë të parë.

Përmes një postimi në Instagram, ai ka zbuluar gjininë e foshnjës.

Në një ambient të dekoruar bukur ai tregoi se çifti po presin që të bekohen me një vajzë.

‘Mir se vjen qika babit te vet te don babi yt qika jem ’, shkroi ai në mbishkrimin e videos, teksa të dy janë shfaqur tejet të lumtur.

Pamje…

Komento: