Djali dhe vajza rrahin babain e tyre në Mitrovicë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Djali dhe vajza rrahin babain e tyre në Mitrovicë

10:06 | 23 Maj 2021

Të premten mbrëma, rreth orës 19:15, Policia ka pranuar një ankesë nga një person se djali dhe vajza e tij e kanë rrahur.

Pas intervistimit, dy të dyshuarit janë intervistuar, shkruan ORAinfo.

Me vendim të prokurorit ja liruar në procedurë të rregulltë.

Komento: