Djali i Danit ka dalur me të fejuarën, ajo shfaqet e veshur me ‘minifund’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Djali i Danit ka dalur me të fejuarën, ajo shfaqet e veshur me ‘minifund’

17:02 | 21 Korrik 2019

Para pak javësh këngëtari i mirënjohur, Ramadan Krasniqi fejoi djalin e tij të vetëm, Andin.

Ai bëri një ceremoni të vogël për djalit e që u mbajt në Suedi atje ku edhe jeton nusja, shkruan ORAinfo.

Dhe, tani ata po shijojnë ditët më të mira pas martesës.

Andi para pak çastesh ka publikuar një foto me të fejuarën e tij, e cila duket me plot stil me veshjen e saj.

Fustani i shkurtër i ka zbuluar këmbët e bukura Dafinës./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!