Djali i Pajtesës ju ‘shkrin’ me pamjen, aktorja vjen me këtë imazh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Djali i Pajtesës ju ‘shkrin’ me pamjen, aktorja vjen me këtë imazh

23:27 | 24 Nëntor 2020

Fiona Gllavica vazhon të jetë një ndër këngëtaret më të dashura për publikun kosovar.

Ajo u bë e njohur me rolin e Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpija’, shkruan ORAinfo.

Fiona është bërë nënë për herë të parë, para pak kohësh dhe duket se shumë shpejt e ka marrë vetën.

Sot, ajo ka postuar foton më të ëmbël të djalit.

Duket se djali i Pajtesës po bëhet një kopje e nënës./ORAinfo/

Komento: