Djali i Remzies feston ditëlindjen, vajza dhe nusja ia bënë këtë befasi të këndshme – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Djali i Remzies feston ditëlindjen, vajza dhe nusja ia bënë këtë befasi të këndshme

21:40 | 30 Shtator 2020

Gëzime Hamzaj po vazhdon të jetë një emër shumë i njohur për publikun.

Ajo u bë shumë e përfolur pas martesës me djalin e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit, shkruan ORAinfo.

Para pak kohe çifti janë bërë prindër për herë të parë.

Sonte Hamza ka festuar ditëlindjen, me një befasi të bukur nga vajza dhe nusja e tij./ORAinfo/

Komento: