Djali i saj mbush një muaj, Almeda kujdeset t’i publikojë imazhet me të ëmbla

14:12 | 07 Qershor 2019

Modelja e njohur shqiptare, Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman në muajin maj janë bërë prindër për herë të parë.

Çifti janë bërë prindër të një djali, të cilin e pagëzuar me emrin, Efehan, shkruan rtv21.

Që nga lindja e djalit çifti kanë qenë mjaft të rezervuar sa i përket publikimit të fotografive të vogëlushit.

Kurse, 1 mujorin e lindjes së djalit Almeda e ka shënuar duke publikuar disa fotografi të ëmbla bashkë me Efehanin.

Kaq i ëmbël duket djali i saj.

Komento: