Djali i saj ndërroi jetë dje, por cila është gjendja e nënës së Arianit? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Djali i saj ndërroi jetë dje, por cila është gjendja e nënës së Arianit?

15:49 | 27 Janar 2019

Me dhimbje të thellë sot iu dha lamtumira e fundit zëvendësministrit të Diasporës, Arian Dacit.

Ai ndërroi jetë dje, si pasojë e rënies së një orteku në Brezovicë, përcjell ORAinfo.

Ariani ishte djali i vetëm i akademikut dhe ish-kryeparlamentarit, Nexhat Dacit.

Shumë njerëz dhe familjarë sot ishin prezent në ceremoninë e varrimit të tij.

Mirëpo, ajo që mungoi ishte nëna e tij, Zineta./ORAinfo/

Komento: