Dje ishte me trenerka, por shikini si është veshur për të shkuar në punë sot Learta – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Dje ishte me trenerka, por shikini si është veshur për të shkuar në punë sot Learta

12:17 | 03 Qershor 2020

Learta po vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Reja e shyhretes është shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto nga dyqani i saj.

E veshur me xhinëse dhe atlete, Learta po duket në super formë. /ORAinfo/

Komento: