Do ta ‘ҫmend’ Robertin, Nora del super-seksi në rrugë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Do ta ‘ҫmend’ Robertin, Nora del super-seksi në rrugë

22:59 | 12 Qershor 2019

Nora Istrefi është këngëtarja shqiptare e cila për shumë vite i kontribuoi muzikës shqiptare vetëm me hite.

Ajo përveç me këngët e saj u bë shumë e përfolur edhe për paraqitjet e saj përherë plot stil dhe shumë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Nora është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot ajo ka pubikuar një foto në të cilën po duket super-seksi./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!