Do të ‘ҫmendet’ Nora, Roberti shfaqet mes dy bukurosheve kosovare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Do të ‘ҫmendet’ Nora, Roberti shfaqet mes dy bukurosheve kosovare

23:46 | 21 Shkurt 2020

Nora Istrefi po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e përfolur në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E të dy vazhdojnë të jenë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sonte Roberti është shfaqur në mes Shyhretes dhe Engjit, me të cilat do të jetë bashkë në një koncert./ORAinfo/

Komento: