Do të befasoheni, ja sa kushton macja në klipin e Norës dhe Erës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Do të befasoheni, ja sa kushton macja në klipin e Norës dhe Erës

19:58 | 21 Prill 2019

Macja e Nora Istrefit në klipin e ri kushton shumë shtrenjtë.

Në klipin e ri të motrave Istrefi shihet edhe një mace, çmimi i të cilës doli të jetë shumë i shtrenjtë.

Para pak ditësh motrat Istrefi e kanë publikuar projektin e ri muzikor me titull “Nuk e di”, shkruan lajmi.

Kënga erdhi e realizuar edhe me videoklip dhe u pëlqye shumë nga publiku, fansat e këngëtareve në përgjithësi.

Pjesë e videoklipit ishte edhe një mace e cila po ashtu mori vëmendjen e publikuar pasi thuhet se është shumë e shtrenjtë.

Macja që e shoqëron Norën në njërën pjesë të klipit sipas revistës ‘Ëho’ konsiderohet të jetë njëra ndër macet më të shtrejta dhe të rralla në botë.

Sipas një kërkimi në Google çmimi i maces varion nga 20,000 dollarë dhe 100,000 dollarë.

Deri tani ky projekt muzikor numëron më shumë se 1 milion klikime në Youtube.

Komento: