Do të befasoheni, kështu ka përfunduar ‘Azra’ pas serialit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Do të befasoheni, kështu ka përfunduar ‘Azra’ pas serialit

22:57 | 14 Gusht 2019

Alina Boz është një prej aktoreve më të njohura turke.

Me rolet e saj, ajo arriti të jetë shumë e suksesshme si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Në publikun shqiptar, Alina u bë e njohur me rolin e ‘Azrës’ në serialin ‘Mos ma lësho dorën’.

Pas përfundimit të serialit duket se Azra ka ndryshuar shumë dhe mezi do ta njihni./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!