Do të befasoheni! Në këtë gjendje shkoi sot Learta në punë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Do të befasoheni! Në këtë gjendje shkoi sot Learta në punë

23:50 | 12 Korrik 2019

Learta është nder personazhet me te perfolura në mediat rozë.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Tashmë ajo njihet edhe me dyqanin e saj të fustaneve të quajtur “Mia Matin”.

Krahas kësaj atë e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto nga vendi i punës ku është dukur shumë e thjeshtë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!