Do të befasoheni, vajza 16 vjeҫare nga Drenasi merret me këtë punë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Do të befasoheni, vajza 16 vjeҫare nga Drenasi merret me këtë punë

18:42 | 13 Shkurt 2019

Rasti i vajzës 16 vjeҫare nga Drenasi është rasti që ka tronditur tërë Kosovën.

Opinioni kosovar është tronditur gjatë javës me rastin e keqpërdorimit të një femre 16-vjeçare nga Drenasi.

Vajza është keqpërdorur nga një profesor dhe një polic në Drenas.

Gazetari Vehbi Kajtazi ka deklaruar në RTV Dukagjini se vajza është marrë me sport.

“Vajza në fjalë është sportiste. Ajo merret me volejboll”, ka deklaruar Vehbi Kajtazi.

Kujtojmë se për rastin në fjalë tashmë është kapur polici i dyshuar, profesori dhe gjinekologu tek ordinanca e së cilit ajo e ka larguar fëmijën.

Komento: