Do të ‘shkrihet’ Elita, shikoni ҫfarë ka bërë Gjiko për djalin e tij – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Do të ‘shkrihet’ Elita, shikoni ҫfarë ka bërë Gjiko për djalin e tij

15:39 | 21 Maj 2019

Gjiko dhe Elita Rudi janë një prej çifteve më të dashura nga publiku.

Ata janë martuar para pak muajsh dhe tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri, shkruan ORAinfo.

Elita pas lindjes është kthyer në formën e saj më të mirë dhe është shumë aktive.

Mjaftë aktiv në rrjetet sociale është edhe Gjiko me postime të ndryshme.

Sot ai ka publikuar një foto shumë të ëmbël të Zërit.

“Dashuri”- është përshkrimi që ka zgjedhur Gjiko për këtë foto./ORAinfo/

Komento: