Do t’iu ‘shkri’ me këtë pamje, Xhensila publikon foto më të bukur të vajzës me babain – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Do t’iu ‘shkri’ me këtë pamje, Xhensila publikon foto më të bukur të vajzës me babain

19:58 | 20 Maj 2020

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku.

Ajo dhe burri i saj, aktori Bes Kallaku janë një prej çifteve më të dashura për publikun, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktivë në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto shumë të bukur të Besit me vajzën./ORAinfo/

Komento: