Do t’ua marrë zemrat të gjithëve, Fiona publikon foton më të ëmbël të djalit të saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Do t’ua marrë zemrat të gjithëve, Fiona publikon foton më të ëmbël të djalit të saj

19:37 | 27 Janar 2021

Fiona Gllavica vazhon të jetë një ndër këngëtaret më të dashura për publikun kosovar.

Ajo u bë e njohur me rolin e Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpija’, shkruan ORAinfo.

Fiona është bërë nënë për herë të parë, para pak kohësh dhe duket se shumë shpejt e ka marrë vetën.

Sonte ajo ka publikuar foton më të ëmbël të djali të saj./ORAinfo/

Komento: