“Doja ta shihja Tottin në fanellën e Interit” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

“Doja ta shihja Tottin në fanellën e Interit”

16:45 | 01 Janar 2019

Kryetari i bashkisë së Milanos, Giuseppe Sala, ka zbuluar se ai gjithmonë kishte dashur që Francesco Totti të bashkohej me Interin, përcjell ORAinfo.

Sala është i njohur të jetë një tifoz i Interit dhe ai u intervistua së fundmi gjatë fundit të vitit. Ai tha se gjithmonë donte legjendën gialloross, Francesco Totti të bashkohej me nerazzurrët.

“Unë kisha shpresuar që të gjithë jetën time ta largoja nga Roma dhe ta shihja në Inter. Ai bëri një zgjedhje dinjiteti dhe sens të përbashkët, unë jam admirues i kapitenit të madh”, ka deklaruar Sala./ORAinfo

Komento: