Dolën së bashku sonte, gruaja e Sinanit mori vëmendjen me pamjen e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Dolën së bashku sonte, gruaja e Sinanit mori vëmendjen me pamjen e saj

23:46 | 03 Gusht 2020

Sinan Vllasaliu është këngëtari shqiptar që u bë i njohur dhe shumë i pëlqyer për publikun shqiptar që në paraqitjen e tij të parë në skenë, para shumë vitesh.

Këngët e tij janë që të gjitha hite të padiskutuara dhe që kanë mbetur përherë në kujtesën e publikut, shkruan ORAinfo.

Sinani është shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit, gruaja e tij mori vëmendjen me pamjen./ORAinfo/

Komento: