Dridhet Ajaxi, Milan po ia merr yllin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Dridhet Ajaxi, Milan po ia merr yllin e madh

16:47 | 23 Prill 2019

Donny Van de Beek, i cili shënoi në Itali si ata mundën Juventusin, po tërheqë shikime nga një gjigant italian.

AC Milan u afrua për ta nënshkruar atë dy vjet më parë, raporton Calciomercato dhe tani janë të interesuar për të, përcjell ORAinfo.

Ajax mendohet të vlerësojë sulmuesin 22-vjeçar në 50 milionë funte dhe AC Milan mund të përballet me shumë konkurrencë për nënshkrimin e tij./ORAinfo/

Komento: