“Dridhet” Interi, gjen zëvendësuesin e Icardit

23:00 | 04 Qershor 2019

Antonio Conte, është duke filluar një jetë të zjarrtë në San Siro dhe tani po synon transferojë Edin Dzeko të Romës, raporton Corriere dello Sport.

Me Mauro Icardi pritet të largohet pasi është zhveshur nga shiriti i kapitenit në fillim të këtij viti, Conte është i gatshëm të shtojë në radhët e tij dhe më parë u përpoq të nënshkruajë Dzeko si zëvendësim të tij,përcjell ORAinfo.

Romelu Lukaku i Manchester United ishte një tjetër objektiv i raportuar, por ai mund të jetë tepër i shtrenjtë për Interin, përveç nëse ata mund të sjellin një pagesë të madhe për Icardi./ORAinfo/

Komento: