Dridhet Milan, po ia marrin yllin e madh

16:59 | 27 Shkurt 2019

Manchester United dhe Chelsea kanë përgatitur lëvizjet e verës .

E sytë janë te skuadra e Milanit, pikërisht te qendër-mbrojtësi, Alessio Romagnoli, përcjell ORAinfo.

Megjithatë, skuadra e Premier League do të përballet me konkurrencën për nënshkrimin 24-vjeçar të qendrës së prapme nga kampionët e Serie A, Juventus.

Romagnoli, në fakt është shtylla kryesore e rossonerëve./ORAinfo/

Komento: