“Dridhet Old Traffordi”, ja ku do të transferohet Pogba – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

“Dridhet Old Traffordi”, ja ku do të transferohet Pogba

00:00 | 26 Janar 2019

Florentin Pogba beson se ka vetëm tre skuadra që mund ta bëjnë vëllain e tij më të mirë dhe nuk ka asnjë shans që ai të bashkohet me Manchester Cityn.

Paul Pogba do ta linte Manchester Unitedin vetëm për Barcelonën apo Real Madridin, thotë Florentin, vëllai i yllit francez përcjell ORAinfo.

Francezi deklaroi në një intervistë këtë javë: “Kur vëllai im largohet nga Manchester United, ka vetëm dy klube që mund të shkojnë për të përmirësuar.

Ai nuk do të shkojë në Man City, kështu që ai do të vijë në Spanjë: në Barça apo Madrid “./ORAinfo/

Komento: