“Dridhet San Siro”, Arsenali po nënshkruan me yllin që e kërkoi Milan – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

“Dridhet San Siro”, Arsenali po nënshkruan me yllin që e kërkoi Milan

16:46 | 30 Janar 2019

Arsenali njoftohet se është në bisedime për të nënshkruar Yannick Carrasco pasi Inter refuzoi të huazonte Ivan Perisic përcjell ORAinfo.

Kërkesa u bë nga Sky Sport Italia të mërkurën në mëngjes, vetëm disa orë pasi Interi përsëriti se nuk kishin marrë një ofertë të përshtatshme nga Arsenal për Perisic.

Carrasco kishte qenë gjithashtu një objektiv i Nerazzurrit dhe Milanit, por tani duket i vendosur për në Londrën e Veriut, agjenti i krahut që tashmë ka konfirmuar synimin e tij për të lënë Dalian Yifang./ORAinfo/

Komento: