“Dridhet San Siro”, Barcelona po ia merr yllin e madh Milanit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

“Dridhet San Siro”, Barcelona po ia merr yllin e madh Milanit

15:39 | 28 Janar 2019

Barcelona është një nga klubet e interesuara në mesfushorin e Monakos dhe mesfushorin ndërkombëtar të Belgjikës Youri Tielemans, njofton Niewsblad.

Mediat nga Belgjika pohojnë se Blaugranët janë në garën për lojtarin , i cili është gjithashtu po kërkohet nga Milan përcjell ORAinfo.

21-vjeçari është një nga lojtarët yll të Monakos por trajneri, Leonardo Jardim është vendosur për të sinjalizuar daljen e tij.

Tielemans është në dispozicion për shitje, po tash mbetet për tu parë se cila skuadër do ta rrëmbejë atë./ORAinfo/

Komento: