“Dridhet San Siro”, gjiganti evropian po ia merr yllin e madh Milanit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

“Dridhet San Siro”, gjiganti evropian po ia merr yllin e madh Milanit

23:38 | 15 Shkurt 2019

Tottenham shpreson të transferojë yllin e Milanit, Suson në verë, raporton Mirror.

25-vjeçari ka qenë në formë të fortë përsëri këtë vit, duke shënuar gjashtë gola dhe duke shtuar tetë asistime në 26 paraqitje përcjell ORAinfo.

Arsenali është gjithashtu i etur për ish-futbollistin e Liverpoolit, por Spurs besohet të ketë interesin më të fortë./ORAinfo/

Komento: