“Dridhet Santiago Bernabeu”, ylli i madh i thotë JO Realit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

“Dridhet Santiago Bernabeu”, ylli i madh i thotë JO Realit

16:23 | 01 Janar 2019

Marcus Rashford do të refuzojë një ofertë për t’u bashkuar me Real Madridin pasi ai dëshiron të mbetet në Manchester United, raportin The Sun përcjell ORAinfo.

Ylli i Manchester United dëshiron të mbetet në Old Trafford përkundër interesit të gjigantëve spanjollë.

Fituesit e Ligës së Kampionëve në fuqi kanë qenë në kontakt me përfaqësuesit e tij dhe ishin serioz në lidhje me shtyrjen e një lëvizje për këtë verë të ardhshme.

Tani duke qenë në top formë nën urdhra e Ole Gunnar Solskjaer, ylli anglez nuk është i gatshme të largohet nga Old Trafford dhe do të refuzojë atë ofertë./ORAinfo/

Komento: