“Dridhet” Spanja, zbulohet ekipi i ri i Coutinhos – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

“Dridhet” Spanja, zbulohet ekipi i ri i Coutinhos

15:56 | 12 Janar 2019

Manchester United ka kontaktuar agjentin e yllit të Barcelonës, Philippe Coutinho për një kthim të mundshëm në Premier Ligë përcjell ORAinfo.

Braziliani po kalon një periudhë të vështirë në Camp Nou, duke shkuar pa start në La Liga që nga fillimi i dhjetorit.

Mundo Deportivo raporton se United kanë vendosur të provojnë fatin e tyre duke u lidhur me përfaqësuesit e tij.
Sidoqoftë, mbetet të shihet nëse ekipi katalunas nuk është i gatshme të lejojë futbollistin e tyre më të shtrenjtë të largohet./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!