Dridhët Torino, Juventus largon dy yje për sjelljen e Pogbas – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Dridhët Torino, Juventus largon dy yje për sjelljen e Pogbas

13:18 | 11 Janar 2019

Juventusi do të duhet të sakrifikojë Douglas Costa për Paul Pogba, ndërsa Inter mund të synojë Paulo Dybala nëse Mauro Icardi largohet drejt Real Madridit.

Sipas Tuttosport, Manchester United iu përgjigj kërkesës së Juventusit për Pogba duke kërkuar Costa në këmbim, përcjell ORAinfo.

Gazeta shpjegon se bardhezinjtë ‘nuk kanë ndalur të mendojnë’ për francezin që nga kthimi i tij në Old Trafford në 2016, ndërsa United kanë ‘rënë në dashuri’ me anësorin brazilina dhe besojnë se ai mund të jetë i duhur në Premier Ligë.

Tuttosport gjithashtu raporton se vetëm Dybala mund të kompensojë të Inter largimin e Icardit.

Mbetët të shihet se cilat do të jenë lëvizjet e ekipeve ditëve në vazhdim. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!