Dritën e viziton shoqja për Bajram, shikoni ҫfarë muhabeti i bëri ajo

23:59 | 05 Qershor 2019

Drita Jakupi është nëna e Leartës, e cila tashmë është shumë e njohur për ju.

Nënë e bijë janë shumë të ngjajshme, shkruan ORAinfo.

Drita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto përmes së cilës ka treguar se i ka ardhur shoqja për vizitë dhe e ka pritur mjaftë mirë./ORAinfo/

Komento: