Dua Lipa në zi, humbi një person shumë të dashur të famijes – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Dua Lipa në zi, humbi një person shumë të dashur të famijes

23:19 | 11 Gusht 2020

Dua Lipa është këngëtarja kosovare e njohur në të gjithë botën.

Këngët e saj janë të gjitha hite dhe këndohen e pëlqehen në mbarë botën, përcjell ORAinfo.

Këngëtarja është aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka ndarë me ndjekësit një imazh ku tregon se sot ka humbur një anëtar shumë të dashur të familjes./ORAinfo/

Komento: