Duart e arta të Sellmës e bëjnë Norën të duket si ‘loҫkë’, kaq bukur po duket sot

14:02 | 07 Janar 2019

Nora Istrefi është këngëtarja nga Prishtina e që me zërin dhe pamjen e saj u bë e pëlqyera e publikut qysh në fillim.

Ajo përveç zërit shquhet edhe me pamjen e saj dhe veshjen plot stil, shkruan ORAinfo.

Nora është e martuar me Robert Berishën, dhe nga kjo martesë kanë një vajzë, Renenë.

Këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto në të cilat po dukt tejet e bukur dhe atraktive./ORAinfo/

Komento: