Duke përkëdhelur barkun e rrumbullakosur, Almeda vjen me këtë foto para pasqyrës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Duke përkëdhelur barkun e rrumbullakosur, Almeda vjen me këtë foto para pasqyrës

16:04 | 24 Janar 2021

Almeda Abazi është emri i modeles shumë të njohur shqiptare.

Ajo vazhdoi karrierën dhe jetën në Turqi ku tani është e martuar me aktorin e njohur, Tolgahan Sayisman, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë prindër të një djali dhe së shpejti pritet të bëhen prindër për herë të dytë.

Gjatë kësaj kohe Almeda nuk mungon me postime në rrjte sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku sfaqet duke përkëdhelur barkun e rrumbullakosur para pasqyrës./ORAinfo/

Komento: