Duken si dy motra, Njomza na prezanton bijën e saj bukuroshe – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Duken si dy motra, Njomza na prezanton bijën e saj bukuroshe

21:04 | 23 Shtator 2021

Ato marrëdhëniet e tyre i kanë si dy motra.

Njomza Martinaj në çdo kohë duket perfekte me stilin që ka.

Pasi që njihet për duart e arta dhe ndryshimin që realizon tek shumica e femrave, ajo pa dyshim që për vetën është më e përkushtuar.

E, këtë herë derisa shihet bashkë me të bijën Njomza shkëlqen me rregullimin që ka bërë.

Nënë e bijë duken sikur të jenë motra.

Komento: