Dy fëmijë gjenden duke kërkuar lëmoshë në Pejë, ja çka ndodhi me nënën e tyre

12:52 | 06 Dhjetor 2018

Policia ka arrestuar një egjiptiane në Pejë, pasi e njëjta sipas policisë ka kryer veprën penale keqtrajtimi apo braktisja e fëmijës.

Sipas njoftimit të policisë, dy fëmijët e saj të moshës së mitur janë gjetur në rrugë duke kërkuar lëmoshë.

E njëjta është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

Komento: