Dy persona të lënduar nga aksidenti në Prishtinë, dalin pamje nga vendi i ngjarjes – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Dy persona të lënduar nga aksidenti në Prishtinë, dalin pamje nga vendi i ngjarjes

20:05 | 10 Janar 2020

Dy persona kanë mbetur të lënduar nga një aksident në Prishtinë.

Aksidenti që ka ndodhur sot mes dy veturave në kryeqytet më saktësisht prapa konvikteve të studentëve rreth orës 16:00, kanë mbetur të lënduar dy persona.

Aksidentin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë, Bajram Krasniqi.

“Janë dy persona të lënduar dhe dy vetura të përfshira”, ka thënë Krasniqi.

Në vendin e ngjarjes kanë dalur Policia e Kosovës dhe janë duke e trajtuar rastin.

Komento: