Dy persona të lënduar nga një aksident në Gjilan – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Dy persona të lënduar nga një aksident në Gjilan

10:50 | 27 Shtator 2019

Dy të lënduar si pasojë e një aksidenti.

Të enjten në Gjilan ka ndodhur një aksident trafiku si pasojë e të cilit dy persona kanë marrë lëndime trupore

Rasti ka ndodhur pasditen e së enjtes në Gjilan ku dy vetura janë përplasur me njëra-tjetrën. Si pasojë e aksidentit dy pasagjerë kanë marrë lëndime trupore.

Pas tretmanit mjekësor njëri prej të lënduarve është liruar ndërsa tjetri është ndalur për tretman të mëtutjeshëm, bën të ditur policia në raportin 24 orësh.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!