Dy yjet e Real Madridit marrin lajmin e ‘tmerrshëm’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Dy yjet e Real Madridit marrin lajmin e ‘tmerrshëm’

19:32 | 12 Qershor 2019

Dy yjet e skuadrës së Real Madridit kanë marrë një ‘goditje’ mjaftë të madhe.

Grupet e caktuara kanë kthyer sytë nga futbollistët.

Shumë futbollistë të njohur, janë kthyer në viktima të grabitjeve nga grupet e caktuara, që po plaçkitin shtëpitë e tyre.

Paratë, bizhuteritë dhe gjërat tjera me vlerë, duken të jenë arsyet pse këto grupe i kanë shndërruar në cak shtëpitë e futbollistëve.

Së fundi, viktima të plaçkitjes kanë qenë Zinedine Zidane dhe Isco, shkruajnë mediet në Spanjë.

Kujtojmë se vetëm në muajin e fundit, më shumë se 11 grabitje në shtëpitë e futbollistëve janë realizuar.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!