Dybala shuan spekulimet me këtë gjë konfirmon të ardhmen e tij – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Dybala shuan spekulimet me këtë gjë konfirmon të ardhmen e tij

13:13 | 16 Maj 2019

Ylli i Juventusit Paulo Dybala mund të ketë shuar spekulimet që e lidhin atë me një lëvizje në Manchester United.

Dihet se Bayern Munich, Manchester United dhe Atletico Madrid kanë bërë kontakt të parë për të nënshkruar me argjentinasin në verë.

Agjenti i tij dhe vëllai Gustavo tashmë kanë konfirmuar se lojtari do të largohet nga Juventusi në verë, përcjell ORAinfo.

Por Dybala mund të ketë treguar shenja të prishjes së bisedimeve për dalje nga Juventusi.

Ai në rrjetin social është parë duke i pëlqyern të gjitha komentet e njerëzve që i kërkuan të qëndronte në klub gjatë verës.

Dhe, tanimë egzistojnë gjasa të ëmdha që Dybala të mbetët në Juventus. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!