Dybala zbulon përforcimin e ri të Juventusit

17:49 | 15 Janar 2019

Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala foli në Telefoot për rikthimin e mundshëm të Paul Pogba, një lojtar me të cilin mbante një marrëdhënie të shkëlqyeshme përcjell ORAinfo.

“Gjithkush dëshiron të ketë një lojtar të cilësive të Pogba në ekip. Kur Franca fitoi Kupën e Botës, unë urova Blaise dhe atë, ata fituan një Kupë të madhe Botërore, ata e meritonin atë “.

“ Ne kemi një objektiv.Liga e Kampionëve është objektivi ynë kryesor, ne do të bëjmë çmos për të fituar atë pa harruar garat e tjera. Atletico, me Liverpulin, përfaqëson kundërshtarin më të vështirë, por jemi të përgatitur”, ka thënë Dybala./ORAinfo/

Komento: