Dyshohet për të lënduar në një aksident në Prizren – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Dyshohet për të lënduar në një aksident në Prizren

13:06 | 05 Maj 2019

Aksidentet në vendin tonë nuk kanë të ndalur.

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në Prizren, dyshohet se ka edhe persona të lënduar.

Rasti ka ndodhur në rrugën e transitit në Prizren, ku një veturë ka rënë në lumë.

Lexuesit kanë dërguar fotografi nga vendi i ngjarjes ku shihet se dëmet materiale janë të mëdha, ndërkaq të njëjtit kanë thënë se dyshohet se të paktën dy persona janë lënduar.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!