E BUJSHME: Milani dhe Roma po i shkëmbejnë futbollistët e mëdhenj

13:45 | 03 Qershor 2019

Milani dhe Roma mund ti shkëmbejnë futbollistët këtë verë, fjala është për Patrik Schick dhe Andre Silva.

Sipas Calciomercato.it, Schick mund të bashkohet me Marco Giampaolo, trajnerin e ri të Milanit, i cili do të marrë përgjegjësinë për rossonerët, përcjell ORAinfo.

Silva, ndërkaq, punoi shkurtimisht nën urdhrat e Fonseca në Porto gjatë fushatës 2013-14, mes spekulimeve portugezi i tij do të jetë bosi i ardhshëm i Romës.

Faqja e internetit shpjegon se mund të ketë një këmbim të kredive pas një numri të kombinuar prej vetëm 16 golash nga çifti sezonin e kaluar./ORAinfo/

Komento: