E dashura e Ledrit vesh kompletet më të bukura, po duket si zonjë e vërtetë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E dashura e Ledrit vesh kompletet më të bukura, po duket si zonjë e vërtetë

21:43 | 26 Maj 2020

Sara Hoxha është e dashura e reperit të njohur, Ledri Vulës.

Edhe pse deri sonte nuk e patën pranuar lidhjen publikisht, videot e publikuara e kanë dëshmuar atë, shkruan ORAinfo.

Sara është një femër tejet atraktive, e kjo mund të shihet në ҫdo fotografi të saj.

Në foton e fundit shihet e veshur me komplete dhe po duket si zonjë e vërtetë./ORAinfo/

Komento: