E dhimbshme: 26-vjeçari nga Kosova humb jetën tragjikisht në Gjermani

15:53 | 06 Qershor 2019

Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur për familjen Zekaj.

Një 26-vjecar ka ndërruar jetë pas një aksidenti trafiku që ka ndodhur në shtetin gjerman.

Mësohet se bëhet fjalë për Arif Zekaj me prejardhje nga Jabllanica.

26-vjecari Zekaj jetonte së bashku me familjen në Gjermani dhe ishte vëlla i vetëm i tre motrave.

Aksidenti ka ndodhur ditën e djeshme.

Lajmin për vdekjen e tij e kanë bërë publike edhe familjarët përmes rrjeteve sociale.

Komento: