E dhimbshme: Momenti kur motra i vendos Arianit lulet mbi varr – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E dhimbshme: Momenti kur motra i vendos Arianit lulet mbi varr

13:23 | 27 Janar 2019

I është dhënë lamtumira e fundit, Arian Dacit.

Familjarë, miq e qytetarë të shumtë i dhanë sot lamtumirën e fundit zëvendësministrit të Diasporës.

Pasi u varros, u vendosën edhe kurora lulesh mbi varrin e tij.

Motra e tij, me dhimbje të madhe e mes lotësh ka vendosur lule mbi varrin e vëllait të saj tashmë të ndjerë, Arianit, shkruan Indeksonline.

Daci humbi jetën gjatë ditës së djeshme në Brezovicë, përderisa ishte me shokë duke skijuar dhe e zuri një ortek bore.

Komento: