E dhimbshme: Vdes në moshë të re ish-gazetarja kosovare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E dhimbshme: Vdes në moshë të re ish-gazetarja kosovare

12:10 | 05 Korrik 2022

E rëndë, vdes në moshë të re ish-gazetarja dhe aktorja e teatrit Teutë Tmava.

Ka vdekur ish-gazetarja dhe aktorja e teatrit “Qëndresa” në Fushë Kosovë, Teutë Tmava.

Lajmin e ka bërë të ditur Ali Topalli në profilin e tij.

Postimi i tij inplotë:

U shua Teutë Tmava – Ikona e Teatrit QËNDRESA në Fushë Kosovë

Teutë na ike shpejtë dhe papritmas, nuk e besuam. Do të kujtojmë si shoqe të mirë, aktore e personalitet me nam në Fushë Kosovë.
Lamtumir Teutë!

Komento: