E dini për të bukur Luanën, nuk do të besoni si dukej para disa viteve – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

E dini për të bukur Luanën, nuk do të besoni si dukej para disa viteve

17:20 | 12 Shtator 2019

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e njohur nga Shqipëria.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për format e saj trupore dhe për paraqitjet plot stil, përcjell ORAinfo.

Luana është shumë aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme nga jeta e saj profesionale dhe private.

Luana cilësohet si një ndër femrat më të bukura shqiptare.

Mirëpo, disa vite më parë duket se Luana ka qenë krejt ndryshe nga tani./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!