E do vetëm transferimin te Milani!

11:06 | 16 Janar 2019

West Ham ka pasur një ofertë prej 31 milionë funte (40 milion dollarë) për Krzysztof Piatek, e cila është refuzuar nga ekipi italian pohon Daily Star përcjell ORAinfo.

Sulmuesi 23-vjeçar ka tërhequr interes nga lojtarët e Barcelonës, AC Milan dhe Real Madridit për shërbimet e tij në Serie A.

West Ham me sa duket u përpoq të futet para gjigantëve evropianë me një ofertë të tyre, por Genoa po mbajnë më shumë dhe nuk duan ta lenë të shkojë në janar.

Gjithsesi, vetë lojtari ka deklaruar se do të dëshironte të i bashkohej ekipit rossonerë./ORAinfo/

Komento: