E duan Arsenali, Bayerni e PSG, por Interi po e transferon yllin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

E duan Arsenali, Bayerni e PSG, por Interi po e transferon yllin e madh

10:37 | 16 Prill 2019

Duket se këtë verë, tifozët e Interit do të marrin një lajm mjaftë të mirë.

Inter po tenton ta transferojë Nicolas Pepen nga Lille.

Sulmuesi 23-vjeçar po kalon nëpër një formë të lartë në këtë sezon, andaj nerazurët e duan transferimin e tij.

Për ta kompletuar transferimin e Nicolas Pepe, Inter duhet të paguajë 60 milionë euro.

Në garë për yllin e Lille janë edhe Arsenal, Bayern e PSG, gjersa skuadra italiane po i prinë garës.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!